Gephouse Development zaprezentował nowe przedsięwzięcia na targach

Gephouse Development - domy jednorodzinne parterowe i w zabudowie bliźniaczej. Poznań, okolice.

Podczas Targów Mieszkań i Domów 15 i 16 października br. Gephouse Development po raz pierwszy zaprezentowało najnowsze inwetycje - osiedla w Palędziu i Czmoniu.

Na stoisku firmowym Gephouse Development oraz Gephouse Nieruchomości promowaliśmynasze liczne oferty - zarówno te z rynku wtórnego (Gephouse Nieruchomości), jak i pierwotnego, tj. realizowane obecnie inwestycje: apartamenty w Kaźmierzu i domy w Szamotułach oraz przedstawiliśmy nowy projekt deweloperski - osiedle domów w zabudowie szeregowej w Czmoniu i osiedle domów w zabudowie bliźniaczej w Palędziu.

Nasze stoisko cieszyło się sporą popularnością. Poznaniaków interesują funkcjonalne domy w dogonym położeniu i z dobrym dojazdem do centrum miasta, a taka jest właśnie najnowsza oferta Gephuse Development.

Tegoroczne targi zebrały około setki wystawców z Wielkopolski. Obok pośredników w obrocie nieruchomościami i deweloperami wystawiały się również banki o firmy doradctwa finansowego, które udzielały informacji na temat finansowych aspektów transakcji na rynku nieruchomości lub oferowały promocyjne warunki uzyskiwania kredytów hipotecznych.

Aktualności / Porady:

Kontakt GephouseDevelopment:

Biuro sprzedaży:
ul. Zeylanda 7/5, 60-808 Poznań
woj. Wielkopolskie

Telefon:
(061) 843 93 00, fax.(061) 843 93 01
info@gephouse.pl